Přehled akce

Název:
Ozdravný pobyt
Datum konaní:
15.05. – 19.05.
Info:

Kontaktní osoba Draha Slezáková (Rampa Rampa), mob.: +420 723 378 931

Přátelé STONOšKY, chci Vám nabídnout rekondiční pobyt, tentokrát na Jižní Moravě.

Termín 15.-19.5.2019 Asi si říkáte proč tak brzy, ale protože v létě být velice teplo přesunula jsem pobyt na květen.

Cesta mikrobusem (omezený počet osob 20-24).

Ubytování - ubytovna Těšetice (obec blízko Znojma) Myslím, že ubytování bude slušné, všechny pokoje jsou v přízemí. Pouze tři schodky u vchodu. Jen koupelny jsou jsou v patře, ale WC i s umyvadlem je v přízemí. Protože budeme 3 dny ve vodě, myslím, mámy zvládnou umýt nechodící děti jen na pokoji. Vedle ubytovny je i obecní jídelna, a můžeme i objednat snídaně i večeře. Myslím, že je výhodné nemůže sebou vozit potraviny. Obědy v bazénu si koupíme každý sám, a nebo to vyřešíme jen důkladnou svačinou. V den kdy budeme na poznávacím výletě platím oběd pro všechny společně.

Program:

  • 15. 5. odjez z Bystřice mezi 15-15,30 hod. Příjezd do Těšetic a ubytování. Tedy to bude chtít sebou večeři, a nebo napište, pokud v den příjezdu budete chtít večeři v jídelně.
  • 16. i 17. 5. v 9 hod Odjezd do Laa an der Thaya - termály v Rakousku - blízko hranic. Někteří si vzpomenou - jednou už jsme tam byli. Jsou to dva dny po sobě, ale snad to zvládneme i dětmi. Vstupy do termálu platím (snad kartou za všechny) Vstup je poměrně drahý, ZTP/P sdi 560 doprovod zdarma - dospělí 680 Kč a děti do 14 let asi 500 Kč. Snad budeme mít i skupinou cenu. To ale zjistím.
  • 18. 5. odjezd nejpozději v 9 hod. Připravila jsem pro Vás prohlídku města Znojma - případně klášter premonstrátů v Louce u Znojma. Nádherný objekt, ale jen bychom se podívali jen venku. Uvnitř je to trochu depresivní. Podle Vašeho zájmu. Pak prohlídka Znojma. Po obědě se přesuneme do Vranova nad Dyjí na zámek. Mnozí budou rádi, pokud tam nebyli, je to krásné. Prohlédli bychom si 1 prohl. trasu. Pokud pojedou alespoň tři muži, vytáhneme po pohodlném schodišti do 1. patra i vozíčkáře. Pán říkal že je to pohodlné. Tak uvidíme. Program tohoto dne ještě dotvořím. Napiš, pokud máte nějaký nápad.
  • 19.5. nejpozději v 9 hod. Ojezd opět do Laa an der Thaya. A koupání asi do 13 hod. Po té přejezd někam na oběd. A návrat domů.

Příjezd do BpH asi kolem 17,30 - 18 hod. Protože počet v mikrobuse je omezený přihlaste se co nejdříve, nejpozději do konce ledna. Platby pak budeme řešit asi jednorázově do 15.4.2019 A to hlavní cena – 2 500,- možná to vyjde i levněji.